Od 2018r. otrzymujemy ważne wyróżnienie – od Oferteo – popularnego portalu zrzeszającego Przedsiębiorców wszystkich branż – jako jedne z najlepszych biur nieruchomości w Rudzie Śląskiej, natomiast w 2020r. zostaliśmy wyróżnieni taką samą nagrodą również jako biuro nieruchomości działające na terenie miasta Chorzów.

Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy.

https://www.oferteo.pl/agencje-nieruchomosci/chorzow#Najlepsi

Drodzy klienci, Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za udział w badaniu rynku nieruchomości, prowadzonym przez Narodowy Bank Polski w 2022 roku. Dziękujemy NB Polskiemu za wybór naszej agencji do tego projektu. Wiedza zdobyta podczas badania pozwoliła nam lepiej zrozumieć lokalny rynek nieruchomości i przyczynić się do jego rozwoju. Dziękujemy również naszym klientom za zaufanie i współpracę. Jeśli szukacie profesjonalnej agencji nieruchomości w Rudy Śląskiej, zapraszamy do Agencji Nieruchomości Lokator Anna Bujoczek. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego projektu i przyczynić się do lepszego zrozumienia rynku nieruchomości. Z najlepszymi życzeniami, Agencja Nieruchomości Lokator Anna Bujoczek #Podziękowania #BadanieRynkuNieruchomości #NarodowyBankPolski #AgencjaNieruchomościLokator #AnnaBujoczek #RudaŚląska

 

Od 2019roku zostajemy Laureatem Orłów Nieruchomości – firmy badawczej, która wyłania liderów branży, biorąc pod uwagę jego rozwój, podnoszenie kwalifikacji, jakość pracy firmy oraz zadowolenie jej Klientów.

W 2020r. uzyskaliśmy tytuł 1MIEJSCA jako lider branży nieruchomości w mieście Ruda Śląska.

 

Od wielu lat współpracujemy z NBP przy wykonywaniu badań rynku nieruchomości.

 

Współpracujemy z najlepszymi na rynku portalami nieruchomości.

Współpracujemy z bankami w zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytów hipotecznych.

Jesteśmy również wpisani do rejestru Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Najważniejszymi jednak wyróżnieniami i nagrodami są dla nas podziękowania płynące ze strony naszych Klientów.

 

 

Nasza Agencja uzyskała prestiżową nagrodę 1 MIEJSCA w Konkursie Orły Nieruchomości w mieście Ruda Śląska w 2020roku – jako NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI według wyboru Konsumentów. Bardzo nas to cieszy i serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.